Przychodzi taki moment w życiu, kiedy zaczyna fascynować nas świat magii, ezoteryki, czy nawet okultyzmu. Kościół przestrzega nas przed tym strasząc opętaniami czy samym piekłem. Mimo to, sięgamy po kolejne książki, zatapiamy się w tym świecie, który nierzadko daje się odczuć jako „zakazany owoc”.

Jeśli w naszym sercu i duszy, w głębi naszego umysłu pozostajemy dobrymi osobami, mamy czyste intencje i nie życzymy nikomu źle, śmiało możemy zająć się tzw. dobrą białą magią czy tez podjąć się dywinacji z narzędziami do wróżbiarstwa takimi jak karty, runy czy wahadło lub kryształowa kula.

W dzisiejszym artykule zajmiemy się kartami. A ściślej- Tarotem

Pomińmy historię pochodzenia kart Tarota ponieważ jest ona dostępna w wielu książkach jak i ogólnie w Internecie. Zatem przejdźmy do tego, jak wielkim fenomenem są owe karty i dlaczego. Jeśli jesteś osobą otwartą na przekazy wizjonerskie, miewasz sny traktujące o wydarzeniach lub osobach, po których dochodzi do podobnych zdarzeń w realu, jeśli w Twojej rodzinie były lub są nadal osoby z predyspozycją do jasnowidzenia czy telepatii, masz zadatki na to, by zostać wróżką czy wróżbitą.

Dlaczego akurat takie predyspozycje są potrzebne do odczytu kart?

Ponieważ w momencie, kiedy zaczynasz pracę z kartami Tarota, stajesz się swego rodzaju przekaźnikiem. Nie, nie mówimy tu o opętaniu, ale o tym, że pracujesz nie tylko z kolorowymi kartonikami pełnymi symboliki i wzorów ale otwierasz się na przekazy od Istot… Co to są za Istoty i czy nie zagrażają nam? To duchy, gdyż każda talia Tarota ma swoje wibracje z „ drugiej strony” po to, by odczyt kart i wszelkie przekazy mogły być czerpane w sposób precyzyjny i dotyczyć faktycznej przeszłości, teraźniejszości i przyszłości dla zainteresowanych.

Czy są jakieś zagrożenia?

Owszem, są pewne zagrożenia. Mianowicie, kiedy nie szanujesz kart Tarota, kiedy na przykład wróżysz po spożyciu alkoholu lub innych substancjach psychoaktywnych, kiedy wyśmiewasz się z całej wróżby podczas seansu, kiedy pozwalasz, by każdy dotykał Twoich kart. Wówczas trąci to o brak szacunku wobec tych Istot, które nadają Ci dane przekazy. Więcej informacji na temat Tarota znajdziesz na stronie wrozkaksymena.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *