Potrzebujesz uwierzytelnionego przekładu dyplomu studiów? Jest ci potrzebne tłumaczenie aktu ślubu lub pisma urzędowego?

W takim razie powinieneś skorzystać z usługi tłumacza przysięgłego. Tylko on może zaoferować ci poświadczone tłumaczenie dokumentu. Jest to związane z jego rolą społeczną: tłumacz przysięgły to zawód zaufania publicznego regulowany przez ustawodawcę. Tłumacze przysięgli posiadają zarówno wysokie kompetencje językowe, jak również rozległą wiedzę na temat zagadnień prawnych, finansowych i administracyjnych. Jest to bardzo odpowiedzialna profesja – wiąże się z odpowiedzialnością prawną w przypadku zaistnienia znaczących usterek w tłumaczeniu, które zadziałały na niekorzyść klienta. Tłumacze przysięgli muszą legitymować się pieczątkami nadanymi przez Ministerstwo Sprawiedliwości; oznacza to, że podeszli z sukcesem do wymagającego egzaminu państwowego.

Dlaczego Verbo oferuje najlepszego tłumacza przysięgłego w Warszawie?

W naszej ofercie znajdą Państwo szereg usług tłumaczeniowych. Posiadamy specjalistów od kilkunastu języków obcych. Nasza siedziba mieści się w Warszawie, ale nie przeszkadza nam to w działaniu na terenie całej Unii Europejskiej. Nasi tłumacze przysięgli to niezwykle doświadczeni eksperci, każdy z nich posiada wszelkie wymagane uprawnienia. Dbamy o zadowolenie klientów, gwarantujemy szybkie i wysokojakościowe przekłady. W naszej ofercie mamy też tłumaczenia medyczne, prawne, techniczne i wiele innych.

Nasza propozycja tłumacz przysięgły warszawa to rzecz, z której jesteśmy szczególnie dumni. Zachowujemy standardy etyczne. Poświadczone przekłady są sporządzane z dbałością o szczegóły i wymagania formalne. Cenimy transparentność, dlatego na naszej witrynie internetowej zamieściliśmy rozbudowany cennik. Czekamy na odzew z Państwa strony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *