Serwis iPhone z sukcesami działa na rynku, a mimo to wielu z nas nadal nie wie, kiedy jego usługi mogą nam przydać. Kiedy warto pomyśleć o usługach serwisu iPhone? Podpowiadamy!

Zarysowanie/pęknięcie szybki w iPhone

Na pewno wsparcie fachowców przyda nam się, gdydojdzie do zarysowania lub pęknięcia szybki w iPhone. Takie usterki zdarzają się bardzo często, a za większość z nich odpowiadamy my sami. Wystarczy, że idąc ulicą, potkniemy się i telefon wypadnie nam z dłoni, a już może dojść do zarysowania lub pęknięcia szybki w iPhone. To jednak tylko jeden z nielicznych przykładów, ponieważ do uszkodzenia szybki może dojść wskutek upadku z wysokości, zderzenia z kamieniem, czy pod wpływem nacisku ciężkiego przedmiotu. Aby nasz iPhone nadal mógł nam dobrze służyć, może być konieczna wymiana tylnej szybki iphone bądź wymiana przedniej szybki (wszystko zależy od uszkodzeń). Sami nie jesteśmy w stanie poradzić sobie z takimi naprawami, ale serwis iPhone już tak, dlatego warto o nim pamiętać, gdy dojdzie do tego typu uszkodzeń.

Zużycie baterii w iPhone

Każda bateria w iPhone ma swoją żywotność, co oznacza, że wcześniej, czy później, każdy z nas będzie musiał zmierzyć się z jej wymianą. Najprościej by było, gdyby uszkodzone ogniwo dało się wyjąć i wymienić na nowe. Jednak w iPhone mamy do czynienia z bardziej skomplikowanym rozwiązaniem. Tutaj wszystkie komponenty są ze sobą połączone, więc nie da się wyjąć baterii tak, jak w telefonach, które znane nam były jeszcze kilka lat temu. Aby zdemontować stare ogniwo i wymienić je na nowe, potrzeba odpowiednich narzędzi, sprzętu oraz wiedzy, a więc również wsparcia fachowców z serwisu iPhone.

Zalanie iPhone’a

Zalanie iPhone’a to bardzo często zgłaszany problem. Najczęściej dochodzi do niego przez przypadek. Wystarczy, że na telefon wylejemy kubek herbaty, soku, czy innego napoju, a już może dojść do zalania. W takich przypadkach również nie można bagatelizować problemu, ponieważ może dojść do uszkodzeń wewnętrznych, a tego raczej byśmy nie chcieli. Dlatego konieczne będzie sprawdzenie urządzenia oraz usunięcie usterek, a w realizacji tego pomocą nam fachowcy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *