Popularność wręczania bonów prezentowych oraz kart podarunkowych wynika z dużej uniwersalności takiego rozwiązania. Nie trzeba się zastanawiać nad wyborem odpowiedniego upominku dla obdarowywanej osoby, ani martwić tym, czy wybrana przez nas rzecz jej się spodoba i będzie przez nią używana. Dodatkowo nie bez znaczenia pozostaje fakt, że pojawia się coraz więcej miejsc, w których można bez problemu nabyć karty prezentowe w wielu różnych sklepach i dopasowane kwotowo do naszych możliwości.

Czemu warto kupić kartę podarunkową?

Głównymi zaletami takiego rozwiązania są przede wszystkim spokojna głowa, łatwość w zakupie karty i ogromny wybór różnych ofert pochodzących z kilkuset sklepów działających zarówno stacjonarnie, jak i w formie online. Opłacalność wynika też z pewnej oszczędności finansowej: nie trzeba samemu jechać do placówki, która znajduje się np. w innym mieście. Cały proces zamawiania bonów upominkowych można zrealizować na stronach takich jak giftmall.pl umożliwiających szybki zakup karty podarunkowej. Aby więc sprawić komuś miłą niespodziankę, nie trzeba nawet wychodzić z domu, co jest olbrzymią wygodą i ułatwieniem.

Różnorodność ofert i sklepów

Najbardziej istotnym argumentem za tym, aby sięgać po takie bony podarunkowe w formie prezentu, jest zdecydowanie ogromna dostępność bardzo zróżnicowanych ofert. Zróżnicowanych zarówno pod względem finansowym (widełek kwotowych), jak i tematycznym (sklepów, firm działających w różnych branżach). Na stronach oferujących karty upominkowe można kupić chociażby bony do:

– restauracji, barów, placówek gastronomicznych,

– kin, teatrów, muzeów, instytucji kultury,

– księgarni, sklepów z grami, salonów multimedialnych,

– aptek, drogerii,

– sklepów z odzieżą i butami, sportowych,

– serwisów aukcyjnych,

– sklepów spożywczych.

Głównym wyzwaniem przestaje więc być wybór odpowiedniego prezentu – tym bowiem zajmie się już sam obdarowany – za to trzeba tylko wybrać właściwy sklep.

Karty upominkowe dla biznesu

Efektywność bonów upominkowych, ich uniwersalność, szybka możliwość zakupu oraz prostota całego rozwiązania zostały szybko dostrzeżone również przez sektor B2B. Kupowanie kart podarunkowych na takich stronach jak giftmall.pl stało się popularnym motywem w działalności promocyjnej wielu firm, sposobem na przekonanie do siebie nowych kontrahentów czy utrzymywanie dotychczasowych relacji partnerskich. To także świetny pomysł na prezent dla swoich pracowników. Może być to niebanalna, inna niż pieniężna forma nagrody świątecznej, premii uznaniowej czy po prostu sposób na motywację swoich podwładnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *